menu

Specjalizacje

Jeżeli odwiedzili Państwo naszą stronę internetową, na pewno szukają Państwo dobrego adwokata w Bydgoszczy, który kompleksowo zajmie się Państwa sprawą i pomoże w najbardziej nurtujących kwestiach. Poświęćcie nam chwilę, a przekonacie się, że gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną. Żywimy przekonanie, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zdobywane w prestiżowych, międzynarodowych korporacjach oraz kancelariach adwokackich w Bydgoszczy. To połączenie ugruntowanej wiedzy oraz intensywnej praktyki pozwala nam na specjalizowanie się w wielu dziedzinach.

W swojej karierze prowadziliśmy szereg spraw z zakresu prawa spółek handlowych, budowlanego, a także nieruchomości. Ponadto naszą domeną jest doradztwo prawne przedsiębiorcom z Bydgoszczy oraz okolic. Specjalizujemy się również w prawie karnym gospodarczym oraz restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Prowadzimy także sprawy z innych dziedzin prawa, o czym szerzej mogą Państwo przeczytać poniżej.

Zamieściliśmy tutaj wyłącznie część naszych specjalizacji. Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub pytania, chętnie na nie odpowiemy. Nasze biuro adwokackie pozostaje do Państwa dyspozycji.

16
wrzesień
2016
18:38

3

Mamy świadomość, że nieruchomości to znaczne aktywa, stąd tak istotne jest, aby sprawy z nimi związane były analizowane z należytą skrupulatnością, a prawnicy je prowadzący mieli świadomość potencjalnych problemów z nimi związanych oraz mieli wiedzę, jak je rozwiązać.

Posiadamy duże doświadczenie w sprawach o zasiedzenie nieruchomości, prowadzenia due deligence przy zakupie nieruchomości, o wywłaszczenie nieruchomości, o zniesienie współwłasności, podziały majątku wspólnego, działy spadku oraz z tytułu ustanowienia oraz zniesienia służebności.

Wiemy jakie roszczenia można i należy podnosić, aby nasi Klienci uzyskiwali możliwie najkorzystniejsze rozstrzygnięcia spraw.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Janczarek
ul. Kościuszki 7
85-079 Bydgoszcz
tel. +48 606 693 719
e-mail: adwokat@janczarek.pl

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

Formularz kontaktowy


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem