menu

Specjalizacje

Jeżeli odwiedzili Państwo naszą stronę internetową, na pewno szukają Państwo dobrego adwokata w Bydgoszczy, który kompleksowo zajmie się Państwa sprawą i pomoże w najbardziej nurtujących kwestiach. Poświęćcie nam chwilę, a przekonacie się, że gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną. Żywimy przekonanie, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zdobywane w prestiżowych, międzynarodowych korporacjach oraz kancelariach adwokackich w Bydgoszczy. To połączenie ugruntowanej wiedzy oraz intensywnej praktyki pozwala nam na specjalizowanie się w wielu dziedzinach.

W swojej karierze prowadziliśmy szereg spraw z zakresu prawa spółek handlowych, budowlanego, a także nieruchomości. Ponadto naszą domeną jest doradztwo prawne przedsiębiorcom z Bydgoszczy oraz okolic. Specjalizujemy się również w prawie karnym gospodarczym oraz restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Prowadzimy także sprawy z innych dziedzin prawa, o czym szerzej mogą Państwo przeczytać poniżej.

Zamieściliśmy tutaj wyłącznie część naszych specjalizacji. Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub pytania, chętnie na nie odpowiemy. Nasze biuro adwokackie pozostaje do Państwa dyspozycji.

16
wrzesień
2016
18:37

1

Nasze doświadczenie pozwala nam prowadzić wszelkie sprawy z zakresu sprawa spółek handlowych poczynając od ich rejestrowania, poprzez ich bieżące funkcjonowanie, dokonywanie w nich zmian oraz ich reorganizację i przekształcanie, a kończąc na prowadzeniu ich likwidacji lub upadłości.

Zajmujemy się także prowadzeniem sporów korporacyjnych oraz organizowaniem ładu korporacyjnego spółek.

Reprezentujemy Klientów w toku procesów sądowych w przedmiocie zaskarżania uchwał organów spółek, dochodzenia odszkodowania od członków zarządu, w tym także na podstawie art. 299 k.s.h., zarówno po stronie powodowej jak i pozwanej.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Janczarek
ul. Kościuszki 7
85-079 Bydgoszcz
tel. +48 606 693 719
e-mail: adwokat@janczarek.pl

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

Formularz kontaktowy


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem