menu

Specjalizacje

Jeżeli odwiedzili Państwo naszą stronę internetową, na pewno szukają Państwo dobrego adwokata w Bydgoszczy, który kompleksowo zajmie się Państwa sprawą i pomoże w najbardziej nurtujących kwestiach. Poświęćcie nam chwilę, a przekonacie się, że gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną. Żywimy przekonanie, że poradzimy sobie z każdym wyzwaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zdobywane w prestiżowych, międzynarodowych korporacjach oraz kancelariach adwokackich w Bydgoszczy. To połączenie ugruntowanej wiedzy oraz intensywnej praktyki pozwala nam na specjalizowanie się w wielu dziedzinach.

W swojej karierze prowadziliśmy szereg spraw z zakresu prawa spółek handlowych, budowlanego, a także nieruchomości. Ponadto naszą domeną jest doradztwo prawne przedsiębiorcom z Bydgoszczy oraz okolic. Specjalizujemy się również w prawie karnym gospodarczym oraz restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Prowadzimy także sprawy z innych dziedzin prawa, o czym szerzej mogą Państwo przeczytać poniżej.

Zamieściliśmy tutaj wyłącznie część naszych specjalizacji. Jeżeli mają Państwo wątpliwości lub pytania, chętnie na nie odpowiemy. Nasze biuro adwokackie pozostaje do Państwa dyspozycji.

16
wrzesień
2016
18:37

1

W ramach praktyki prawa handlowego wyodrębniliśmy również doradztwo w zakresie sukcesji.

W ramach naszej specjalizacji pomagamy zarówno zorganizować sukcesję indywidualnych przedsiębiorców, jak i wspólników spółek prawa handlowego.

Tworzymy:

- Plany sukcesji,

- Chronimy majątki i przedsiębiorstwa naszych klientów przed skutkami nagłej śmierci i innych zagrożeń,

- tworzymy struktury ułatwiające realizację procesu sukcesji.

- zabezpieczamy rozdysponowanie majątku i zarząd nad nim, zgodnie z wolą klienta oraz zapobiegamy przed wydaniem go w ręce skonfliktowanych z nim osób.

Korzyści ze współpracy:

- terminowo realizowane usługi,

- bezpośredni kontakt ze wspólnikiem kancelarii,

- bezpieczeństwo klienta i profesjonalna obsługa dzięki 9 letniemu doświadczeniu zawodowemu,

- setki zadowolonych klientów.

Ponadto, świadczymy również inne usługi prawne

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt. Z pewnością jesteśmy w stanie Państwu pomóc.

Kontakt:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 606 693 719

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Janczarek
ul. Kościuszki 7
85-079 Bydgoszcz
tel. +48 606 693 719
e-mail: adwokat@janczarek.pl

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

Formularz kontaktowy


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem