menu

O mnie

16
wrzesień
2016
16:25
piotr janczarek

Adwokat Piotr Janczarek - Kancelaria AdwokackaBydgoszczy

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył studia prawnicze z wyróżnieniem broniąc pracę magisterską, której promotorem był prof. Zbigniew Kwaśniewski, pt. „Zorganizowana część przedsiębiorstwa jako przedmiot obrotu”. Po uzyskaniu najlepszego wyniku z egzaminu adwokackiego, został wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Bydgoszczy.

W toku dotychczasowej kariery zawodowej współpracował zarówno z największymi korporacjami prawniczymi w Warszawie (CMS Cameron McKenna, Wierzbowski Eversheds), jak z lokalnymi kancelariami adwokackimi na terenie Bydgoszczy. Tak zebrane doświadczenie pozwala mu na zapewnienie najwyższej jakości pomoc prawniczą bez utraty bezpośredniego kontaktu z Klientem.

W ramach świadczonych usług wyspecjalizował się szczególnie w problematyce prawa handlowego, w tym w szczególności prawa spółek handlowych, a także prawa gospodarczego, co wykorzystuje w codziennej działalności jako adwokat na terenie Bydgoszczy i okolic.

Posługuje się językiem polskim oraz angielskim.

Materii prawa handlowego poświęcił swój blog.

czytaj

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Janczarek

ul. Paderewskiego 12/2
85-075 Bydgoszcz

ul. Długa 16
00-238 Warszawa

tel. +48 606 693 719

e-mail: adwokat@janczarek.pl

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

Formularz kontaktowy


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem