menu

Kancelaria

16
wrzesień
2016
15:14

Dlaczego warto wybrać naszą kancelarię adwokacką z Bydgoszczy?

Wierzymy, że profesjonalizm naszego Biura Adwokackiego jest gwarancją satysfakcji każdego Klienta. Dlatego do wszystkich spraw podchodzimy indywidualnie, mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia obsługi prawnej w pełni zapewnia realizację stawianych celów. Codziennie pracujemy na to, aby być szanowanym Partnerem na terenie Bydgoszczy i okolic. Funkcjonujemy według poniższych zasad, aby dążyć do pełnej satysfakcji z wysokiej jakości naszych usług.

Nasze zasady

Pomoc w wyszukiwaniu rozwiązań, a nie problemów

Wierzymy, że aktualną rolą adwokata jest ułatwianie prowadzenia biznesu, a nie  wyszukiwanie przeszkód bez jednoczesnego dostarczania rozwiązań. Mamy świadomość, że obecnie prawnik musi być również doradcą w prowadzeniu działalności, który potrafi zadbać o obsługę prawną przedsiębiorców. Wzięcie odpowiedzialności za rekomendowane przez nas rozwiązania to kluczowy aspekt, który wyróżnia nas spośród innych kancelarii z Bydgoszczy. Nie boimy się stawiać kroku naprzód, kiedy inni zatrzymują się w miejscu. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają na precyzyjne identyfikowanie zagrożenia oraz znajdowanie skutecznych rozwiązań na kanwie kompleksowego doradztwa prawnego.

Najwyższa jakość usług prawniczych

Biegłość w obsłudze prawnej firm i przedsiębiorstw o zasięgu międzynarodowym zdobyta w największych korporacjach działających w Polsce, takich jak CMS Cameron McKenna, a także Wierzbowski Eversheds, połączona z praktyką w niejednej kancelarii prawnej w Bydgoszczy, pozwalają nam zaoferować najwyższe standardy działania. Pamiętamy, aby jednocześnie zachowywać indywidualne podejście do Klienta, bazujące na łatwości bezpośredniego kontaktu z adwokatem specjalizującym się w wąskiej dziedzinie, np. prawa budowlanego, pracy lub sprawach gospodarczych.

Kompleksowa obsługa i pomoc prawna

Rozumiemy, że oczekują Państwo kompleksowego zajęcia się sprawą, która zostaje zlecona naszej Kancelarii Adwokackiej z Bydgoszczy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy całościową obsługę każdego procesu. W tym celu współpracujemy z doradcami podatkowymi, biurami rachunkowymi, kancelariami komorniczymi, kancelariami notarialnymi, brokerami i agentami ubezpieczeniowymi oraz rzecznikami patentowymi.

Rzetelność i punktualność

Wiemy, że nasze opinie prawne i porady wpływają na podejmowane przez Państwa decyzje. Z tego względu zawsze udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na przedstawiane problemy. Swoją pracę wykonujemy terminowo, mając świadomość, że jej szybkość i punktualność są równie istotne, jak jakość świadczonych usług.

Budowa zaufania poprzez jasny przekaz

Uważamy, że podstawą zaufania jest zrozumienie podejmowanych przez nas działań. Dlatego w prosty sposób wyjaśniamy zagadnienia prawne, a także przyczyny podejmowanych przez nas czynności sądowych. Priorytetem Kancelarii Adwokackiej adw. Piotra Janczarka z siedzibą w Bydgoszczy jest zrozumienie przez Klientów udzielanych porad i przygotowywanych opinii.

Jasny system wynagrodzeń

Mamy świadomość, że koszt obsługi prawnej – zarówno Partnerów indywidualnych, jak i spółek, a także zasady jej ustalenia mają niebagatelne znaczenie. Z tego względu wysokość wynagrodzenia zawsze ustalamy na pierwszym spotkaniu – wówczas jest to wartość ostateczna.

Ciągły rozwój zawodowy

Stwierdzenie, że „kto nie idzie do przodu, ten się cofa” idealnie opisuje konieczność ciągłego dokształcania się. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego codziennie analizujemy szybko zmieniające się przepisy lub ich interpretacje, co sprawia, że nasza pomoc prawna przeznaczona przede wszystkim dla mieszkańców oraz firm z Bydgoszczy i okolic, jest zgodna z obowiązującym stanem legislacyjnym.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Janczarek

ul. Paderewskiego 12/2
85-075 Bydgoszcz

ul. Długa 16
00-238 Warszawa

tel. +48 606 693 719

e-mail: adwokat@janczarek.pl

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

Formularz kontaktowy


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem