menu

Dlaczego my?

Opinie

28
lipiec
2017
07:58

Czekała mnie trudna sprawa rozwodowa, więc szukałam dobrego adwokata w Bydgoszczy, który pomógłby mi znaleźć właściwe rozwiązanie. Nie chciałam przechodzić przez to sama, tym bardziej że chodziło o opiekę nad dzieckiem i podział majątku. Wybrałam Kancelarię Adwokacką Piotra Janczarka w Bydgoszczy, ponieważ przekonało mnie indywidualne potraktowanie mojej sprawy. Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam tego prawnika także innym osobom w podobnej sytuacji.

 

Anna z Bydgoszczy


 

Wybrałem Kancelarię Adwokacką Piotra Janczarka, aby zajęła się obsługą prawną mojej firmy w okolicy Bydgoszczy. Korzystam z jej usług już dłuższy czas i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze, a jej warunki zostały jasno ustalone. Wcześniej wiele razy rozczarowałem się jakością obsługi prawnej innych adwokatów, tym razem nie mam żadnych zastrzeżeń. Warto zaufać tej kancelarii prawnej w Bydgoszczy.

 

Krzysztof ze Świecia


 

Mam za sobą skomplikowaną sprawę spadkową, która zakończyła się dla mnie pozytywnie. Miałam to szczęście, że polecono mi Kancelarię Adwokacką Piotra Janczarka w Bydgoszczy. Po czasie mam pewność, że dokonałam właściwego wyboru. Bardzo dobry kontakt, rzetelne i jasne przedstawienie sprawy oraz profesjonalne podejście do mojego problemu sprawiły, że będę rekomendować tę kancelarię prawną wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy.

 

Maria z Bydgoszczy

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Janczarek

ul. Paderewskiego 12/2
85-075 Bydgoszcz

ul. Długa 16
00-238 Warszawa

tel. +48 606 693 719

e-mail: adwokat@janczarek.pl

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

Formularz kontaktowy


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem