menu

Aktualności

22
październik
2020
11:11

Klient kancelarii nie otrzymał zapłaty wynagrodzenia za roboty budowlane na inwestycji River Towers w Bydgoszczy realizowanej przez KWK Construction sp. z o. o. W celu zabezpieczenia roszczeń, w jego imieniu wystąpiliśmy o udzielenie zabezpieczenia. Sąd Okręgowy w Bydgoszczy, udzielił naszemu klientowi zabezpieczenia roszczeń o zapłatę pomimo sprzeciwu dewelopera.

Powyższa sprawa jest dowodem, że nawet duży podmiot jest zobowiązany do przestrzegania prawa i zawartych umów.

 

Jeżeli mają Państwo pytania proszę o kontakt! Chętnie pomożemy i rozwiejemy wątpliwości co do Państwa możliwości i sytuacji prawnej.

 

Adwokat Piotr Janczarek

tel. 606 693 719

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Janczarek

ul. Paderewskiego 12/2
85-075 Bydgoszcz

ul. Długa 16
00-238 Warszawa

tel. +48 606 693 719

e-mail: adwokat@janczarek.pl

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

Formularz kontaktowy


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem