menu

Aktualności

28
lipiec
2017
09:00

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że dzięki zaangażowaniu naszej kancelarii życie dwóch osób zmieniło się, po tym jak uzyskaliśmy dla nich wcześniejsze emerytury rolnicze, po ponad rocznym sporze z KRUS.

Praca adwokatów to nie tylko sprawy dużych firm, z zakresu spółek handlowych, gospodarcze, czy podziały majątku lub prawo nieruchomości.

Pamiętamy o tym, że rolą adwokatów jest pomoc ludziom, dlatego prawnicy z naszej kancelarii cyklicznie podejmują się spraw pro bono wybierając adresatów swojej pomocy.

Tym razem dwoje ludzi, którzy bezskutecznie walczyli z KRUS-em o wcześniejszą emeryturę uzyskali pomoc w naszej kancelarii i po uprawomocnieniu się orzeczenia Sądu Okręgowego otrzymali emerytury wraz z wyrównaniem zaległych płatności miesięcznych.

Wygranie tej sprawy sprawiło nam wielką radość. Cieszymy się, że mogliśmy patrzeć na uśmiech ludzi, których życie zmieniło się diametralnie.

 

Adwokat

Piotr Janczarek

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Janczarek
ul. Kościuszki 7
85-079 Bydgoszcz
tel. +48 606 693 719
e-mail: adwokat@janczarek.pl

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

Formularz kontaktowy


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem