menu

Aktualności

16
październik
2016
20:13

Okręgowa Rada Adwokacka w Bydgoszczy zorganizowała otwarte panele dyskusyjne. Jednym z trzech utworzonych cykli tematycznych jest Panel Gospodarczy. Inicjuje on swoją działalność 20 października 2016 r. o 18.00 w Klubie Adwokata przy ul. Nowy Rynek 5 (siedziba Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy).

Tematem pierwszego spotkania będzie procedura dochodzenia należności pieniężnych z tytułu opóźnienia dłużnika w świetle Ustawy z dnia 8 marca 2013 r. o terminach zapłaty w transakcjach handlowych.

Problematyka ta jest szczególnie bliska przedsiębiorcom, którzy są zmuszani przez swoich klientów do podejmowania czynności windykacyjnych celem uzyskania należnego im wynagrodzenia za wykonane usługi lub dostarczony towar. 

Z tego względu serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w panelu oraz do zgłaszania tematów na kolejne spotkania.

Więcej informacji na fanpage'u Okręgowej Rady Adwokackiej w Bydgoszczy na Facebooku.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Janczarek
ul. Kościuszki 7
85-079 Bydgoszcz
tel. +48 606 693 719
e-mail: adwokat@janczarek.pl

Celem umówienia spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt.

Dlaczego my?

Wierzymy, że nasz profesjonalizm jest gwarancją satysfakcji naszych Klientów. Dlatego do spraw wszystkich Klientów podchodzimy indywidualnie mając świadomość, że tylko taki sposób świadczenia usług prawnych gwarantuje w pełni realizację stawianych przed nami celów.

Projekt i wykonanie Fastlan.pl

Formularz kontaktowy


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej… Zrozumiałem